SALIVUOROT

Toimintakauden 2021-22 ryhmien salivuorot

Liikuntaleikkikoulu 3-6 v alk. 2.2.2022

Nilonkangas ke 17-18 3-5 v. tytöt

Nilonkangas ke 18-19 3-6 v. tytöt ja pojat

Ohjaaja Leena Laaksonen

Apuohjaajat Pihla Heikkilä ja Ada Hiivala

Perheliikunta 2-4 vuotiaat

Nilonkangas ma 17-18

Ohjaaja Leena Laaksonen

Kipinä 6-v

Nilo ke 17-18

Ohjaaja Maija Virranniemi

Apuohjaajat Tuuli Pesonen ja Amanda Siekkinen

Uudet voimistelijat ilmoittautuvat ohjaajalle harjoituspaikalla.

Folia 7-8 v.

Kirkkoketo ti 17-18

Nilo to 17-18

Ohjaajat Anni Tuovila ja Sofia Tammi

Apuohjaaja Emma Säkkinen

Uudet voimistelijat ilmoittautuvat ohjaajalle harjoituspaikalla.

Celene 8-10 v.

Nilo ma 16.30-18 alk. 16.8.

Liikuntahalli ti 15-17 LH3

Ohjaajat Iida Mourujärvi ja Inna Ollila

Apuohjaaja Milja Niikkonen ja Luna Urpilainen

Uudet voimistelijat ilmoittautuvat ohjaajalle harjoituspaikalla.

Elenia 10-12 v.

Liikuntahalli ma 15-17.30 LH4

Liikuntahalli ke 15-16.30 LH3

Liikuntahalli to 15-17 LH2

Nilo pe 15-17 alk. 16.8.

Ohjaajat Aino ja Marjo Kajava

Uudet voimistelijat ilmoittautuvat ohjaajalle harjoituspaikalla.

Lixia 12-14 v

Liikuntahalli ke 15-16.30 LH2

Liikuntahalli to 16.30 -18 Reijot (16.30-17 LH1 ja 17-18 YU-tila)

Liikuntahalli pe 15-17 LH4

Lukio su 15-17.30 alk. 16.8.

Ohjaajat Siiri Kurtti ja Jenni Väätäjä

Uudet voimistelijat voivat pyrkiä joukkueeseen näytön kautta.

Team Lixia 12-14 v.

Liikuntahalli ma 15-17 LH3 ja 17-18 LH 2

Liikuntahalli ke 15-17 LH4

Liikuntahalli to 15-17.00 LH3

Liikuntahalli to 16.30 -18 Reijot (16.30-17 LH1 ja 17-18 YU-tila)

Lukio su 15-17.30 alk. 16.8.

Ohjaajat Lotta Kurvinen, Tia-Maria Oikarainen ja Sarah Sassi

Uudet voimistelijat voivat pyrkiä joukkueeseen näytön kautta.

Desinit 14-16 v.

Nilo ma 18-20

Nilonkangas ti 17-18.30

Liikuntahalli to 16.30 -18 Reijot (16.30-17 LH1 ja 17-18 YU-tila)

Liikuntahalli la 11-14 LH 3

Ohjaajat Riina Tuovila ja Wenla Heiskanen

Desinit X 14-16 v.

Liikuntahalli ma 15-17.30 LH1

Liikuntahalli ti 15-17 LH4

Liikuntahalli ke 15-16.30 LH1

Liikuntahalli to 16.30 -18 Reijot (16.30-17 LH1 ja 17-18 YU-tila)

Liikuntahalli la 11-14 LH4

Ohjaajat Aada Heiskanen ja Matleena Patosalmi

Saaga 16 -20 v.

Liikuntahalli ma 17-19 LH2

Nilo ti 18-19.30 alk. 16.8.

Liikuntahalli to 16.30 -18 Reijot (16.30-17 LH1 ja 17-18 YU-tila)

Liikuntahalli pe 16.30-18 LH4

Toranki su klo 12 -14.30

Ohjaajat Satu Koivula, Iida Enojärvi ja Veera Harjumaa

Aikuisten ryhmät

Polte yli 18 v

Nilo su 18-19.30

Ohjaaja Maija Virranniemi

Hilkkaset

Nilo su 16.30 -18

Ohjaaja Hilkka Leskelä

Mimmit

Nilonkangas ma 18-19.30

Ohjaaja Jaana Tuovila