SALIVUOROT
Toimintakauden 2023-24 ryhmien salivuorot
Liikuntaleikkikoulu 3-6 v.
Nilonkangas ma 18-19, 3-6 v. tytöt ja pojat alk. 28.8.
Ilmoittautuminen myclubin kautta, ryhmä toistaiseksi täynnä!
Ohjaaja Leena Laaksonen, apuohjaajat Sofi Korva ja Ada Hiivala
Team Fox 5-6 v.
Nilonkangas ke 17.30-18.30
Ohjaajat Aino ja Marjo Kajava, Pihla Heikkilä ja Sofi Korva
Uudet voimistelijat ilmoittautuvat ohjaajalle harjoituspaikalla elokuun aikana tai sähköpostilla suoraan ohjaajalle kajavaaino@gmail.com
Kipinä 7-8 v.
LH1 ma 17.30-19 (stara + kilpa ryhmä)
LH1-2 pe 14:30-16 (kilpa ryhmä)
Ohjaaja Tiina Onkamo, Maija Virranniemi ja Lotta Kurvinen, apuohjaajat Tuuli Pesonen ja Amanda Siekkinen
Ryhmä on täynnä, ilmoittautuminen on päättynyt.
Folia 8-10v.
Nilonkangas ti 17-18.30 alk. 15.8.
LH4 pe 15-17
Ohjaajat Sofia Tammi, Aino Heikkilä ja Natalia Säkkinen
Uudet voimistelijat ilmoittautuvat ohjaajalle harjoituspaikalla elokuun aikana.
Celene 10-12 v. alk. 15.8.
Liikuntahalli ti 15.30-17.30 LH4
Nilonkangas ke 16-17.30
Nilonkangas su 15-17
Ohjaajat Inna Ollila, Pihla Heikkilä ja Ada Hiivala
Uudet voimistelijat ilmoittautuvat ohjaajalle harjoituspaikalla elokuun aikana.
Elenia 12-14 v.
Nilonkangas ti 16.-17.30
Liikuntahalli ke 15-17, LH 3 ja 4
Liikuntahalli to 15-17 LH 1, LH2, LH 3
Liikuntahalli Reijot 17-18 YU-tila 1.10. alk
Nilonkangas su 16-19
Ohjaajat Aino ja Marjo Kajava
Uudet voimistelijat pyrkivät joukkueeseen kokeilutreenien kautta. Kysy kokeilutreeneistä suoraan ohjaajalta kajavaaino@gmail.com
Team Lixia 14-16 v.
Liikuntahalli ma 15-17.30 LH4 alk. 8.8.
Liikuntahalli to 15-17, LH 1, LH2, LH 3
Liikuntahalli Reijot 17-18 YU-tila 1.10. alk
Nilonkangas su 16-19
Ohjaaja Lotta Kurvinen
Uudet voimistelijat pyrkivät joukkueeseen kokeilutreenien kautta. Kysy kokeilutreeneistä suoraan ohjaajalta.
Team Dash 13-17.
Nilonkangas ke 16:30-18:30
Ohjaaja Lotta Kurvinen
Uudet voimistelijat ilmoittautuvat ohjaajalle harjoituspaikalla tai sähköpostilla lotta.kurvinen.knv@gmail.com
Aikuisten ryhmät
Polte yli 18 v.
Nilonkangas su 19-21 alk. 21.8.
Ohjaaja Jaana Tuovila
Hilkkaset
Nilo su 18-19.30
Ohjaaja Hilkka Leskelä
Mimmit
Nilo ma 18-19.30 alk. 15.8.
Ohjaaja Jaana Tuovila